Головна

Кафедри

Деканат

Рада факультету

Студентське самоврядування

Абітурієнтам

Головна
Open Panel

11 вересня на Будівельному факультеті відбулися відкриті збори студентського активу, за участі декана - Нестеренка Миколи Петровича. До загальних зборів були залучені голова профспілкового комітету університету - Дроботя Олександр, голова профспілкового комітету факультету- Мкртіч Акопян та голова студентської ради факультету  - Ольга Шапочка, а також представники перших курсів всіх спеціальностей факультету. 

На зборах першокурсники мали можливість ознайомитися з фронтом діяльності студентського активу, побачити наглядно, які заходи проводяться на факультеті. 

Кожен студент мав можливість задати питання, які його цікавлять стосовно роботи студактиву та факультету взагалому. 

Наприкінці зборів кожен з присутніх першокурсників заповнив індивідуальну анкету, в якій вказав чи хотів би стати активістом факультету, і чим саме хотів би займатися. Вказав таланти, якими володіє та досягнення в творчій сфері. 

Будівельний факультет запрошує до співпраці всіх охочих. Ми щиро бажаємо сумісної успішної співпраці з творчими та креативними людьми, адже це все ми робимо на благо нашого Будівельного факультету та університету в цілому.

Link kaldırmadan link ekleyelim.