Деканат

Студентське самоврядування

Абітурієнтам

Open Panel

22 лютого 2016 р. на базі професійного ліцею м. Полтави у рамках угоди про співробітництво відбулася зустріч випускників ліцею та викладачів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на тему «Вибір майбутньої професії – важливий крок у формуванніжиттєвої позиції молодої людини».

Учні ліцею тепло зустріли одних з кращих представників наукової еліти міста – науково-педагогічних співробітників будівельного факультету Полтавського національного технічного університету.

Декан будівельного факультету д.т.н., доцент Нестеренко М.П. коротко презентував університет, факультети та навів перелік спеціальностей, які можуть здобути випускники ліцею в університеті. Також від ПолтНТУ виступили з інформацією: Чичулін В.П., к.т.н., доцент кафедри конструкцій із металу, дерева і плапстмас; Малюшицький О.В., к.т.н., доцент кафедри архітектури і міського будівництва; Юрко І.А., к.т.н., доцент кафедри технології виробництва будівельних конструкцій, виробів і матеріалів; Міщенко Р.А., к.т.н., доцент кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель; Пінчук Н.М., к.т.н., доцент кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матервалів.

Під час зустрічі відбулося активне обговорення умов вступу до університету. За результатами зустрічі з директором професійного ліцею Рябком Романом Михайловичем було ухвалено продовжити практику проведення подібних заходів у з метою поліпшення якості підготовки учнів ліцею, активного залучення молоді до наукової роботи та подальшого вступу до вищого навчального закладу. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка має усі умови для підвищення рівня знань школярів.

Link kaldırmadan link ekleyelim.