Деканат

Студентське самоврядування

Абітурієнтам

Open Panel

22 лютого 2016 р. на базі Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва у рамках угоди про співробітництво відблася зустріч за  участю випускників спеціальності будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів та викладачів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Такі зустрічі з випускниками у технікумі проводилися викладачами університету протягом навчального року. Цього разу декан будівельного факультету д.т.н., професор Нестеренко Микола коротко презентував останні здобутки університету та факультету, ще раз були обговорені умови вступу до університету на прискорену форму навчання. Під час зустрічі від ПолтНТУ також виступили: к.т.н., доцент кафедри будівельних матеріалів, виробів і конструкцій Юрко Ілона, к.т.н., доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій і опору матеріалів Пінчук Наталія, к.т.н., доцент кафедри архітектури та міського будівництва Малюшицький Олександр, к.т.н., доцент кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель Міщенко Роман. Науковці цікаво розповіли студентам технікуму про проблеми та сучасний стан будівництва; про підготовку інженерів-будівельників, інженерів-землевпорядників та інженерів-автодорожників для потреб держави, про інформатизацію навчального процесу, проблеми енергозбереження та ін. На квітень цього року кафедрою автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель заплановано проведення циклу занять для випускників технікуму на базі університету.

Заступник директора технікуму Погорілий Ігор Васильович подякував викладачів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за цікаву та змістовну зустріч зі студентами.

Link kaldırmadan link ekleyelim.