Головна

Кафедри

Деканат

Рада факультету

Студентське самоврядування

Абітурієнтам

Про студентське самоврядування
Open Panel

Студентський парламент хоч не так і давно функціонує на будівельному факультеті, але свої витоки бере ще з самого початку заснування університету. У всі роки у нас була творча і самодіяльна молодь, яка хотіла діяти. Проявляла вона себе у конкурсах КВК, різних спортивних змаганнях, наукових конференціях. 
Часи йшли, інтереси змінювали і ось, на початку нового століття загальносвітова тенденція дійшла і до наших стін. Так утворився студентський парламент будівельного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. 
До його складу увійшла найактивніша і найталановитіша студентська молодь, яка з самого початку почала діяти в різних напрямках: 
- спортивний відділ; 
- соціальний відділ; 
- інформаційний відділ; 
- культурно-мистецький відділ. 
За часи існування членами студентського парламенту будівельного факультету було більше ніж півтори сотні студентів. 
На сьогоднішній день членами студентського парламенту є більш ніж тридцять чоловік, утворюючи собою багатофункціональний механізм, який працює на благо всього студентського колективу. 
Двері студентського парламенту завжди відкриті для ініціативних людей, який допоможуть організувати і провести тематичний захід, концерт чи свято.